Fotometr pro stanovení mědi HR (vysoký rozsah) v kufříkovém setu
Kód produktu
HI97702C
Přenosný fotometr v praktickém přenosném kufříku dodáván spolu s CalCheck kyvetami na stanovení mědi ve vysokém rozsahu.
|
€ 595.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 595.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0.00 až 5.00 mg/L (ppm) |
| Rozlišení | 0.01 mg/L (ppm) |
| Přesnost | ±0.02 mg/L ±4% odečtu při 25°C |
| Metoda | s bicinchoninátem |
| Napájení | baterie 3x 1,5V AA |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 100%RH |
| Rozměry | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | Fotometr, CalCheck standardy 2 vzorkovací kyvety s uzávěrem, nůžky, čistící hadřík, baterie, návod a certifikát kvality, přepravní kufřík. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
